محل تبلیغات شما
با سلام و تبریک سال نو به تمام هموطنانمان

از آنجایی که هنوز عده ای از شنیدن این خبر و عدم صحت ان اطلاعی ندارند و البته با کمی تاخیر خبری که مدتی پیش در تاریخ ۲۳بهمن ۱۳۸۹ در سایت topiranian  درج شده بود را در سایت حامی دکتر فیروز نادری درج میکنیم.

دكتر فيروز نادري دانشمند ايراني ناسا در صفحه فيس بوك خود خبر كشته شدن دختر نوجوان خود راتكذيب كرد.

به گزارش عصر ايران دكتر نادري با اشاره به اينكه شبكه تلويزيوني پارس در خبري اعلام كرده كه دختر 12 ساله وي به هنگام بازي با يك اسلحه با چكاندن ماشه به شدت مضروب شده و كشته شده است ، اين خبر را تكذيب كرد.

دكتر نادري در اين باره در صفحه فيسبوك خود نوشته است :‌" ظاهرا شبكه پارس تي وي گفته كه دختر نوجوان من به هنگام بازي با يك اسلحه كشته شده است . من از اين خبر شوكه شدم چون اصلا دختري ندارم".

گفتني است دكتر نادري يكي از دانشمندان ايراني ناسا و از دست اندركاران پروژه بررسي نشانه هاي حيات در كره مريخ بوده است.

جالب اينجاست كه اين شبكه ماهواره اي با ادعاي اين كه دختر 12 ساله نادري حين بازي با اسلحه ، با شليك ناخواسته تير كشته شده است ، اين دانشمند ايراني را مورد نكوهش قرار داد كه چرا 12 دلار خرج خريد قفل ماشه اسلحه نكرده است تا اين اتفاق نيفتد؟!

دكتر نادري 64 سال سن دارد و متولد شهر شيراز است.

صحبتهای دکتر فیروز نادری در رابطه با نامگذاری خرده سیارک بنام نادری

خرده سیاره دکتر فیروز نادری

سایت دوستداران دکتر فیروز نادری

نادري ,دكتر ,كه ,دختر ,كشته ,ايراني ,دكتر نادري ,كشته شده ,شده است ,بازي با ,كه دختر ,دکتر فیروز نادری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها